• 1 - 3 października 2014r - zawody lekkoatletyczne Czechach

• 16.11.2019 10:53
      • Młodzież z naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Wojtowicz wyjechała po raz czwarty na zaproszenie Burmistrza Bystrzycy n.P. Nasi gimnazjaliści reprezentowali wspólnie z rówieśnikami z Niechobrza i Boguchwały naszą Gminę, występując jako jedyna reprezentacja z Polski. Oprócz czeskich drużyn w zmaganiach udział wzięły zespoły ze Słowacji i Węgier.

• Naszą szkołę w zawodach reprezentowali uczniowie: Weronika Pietrucha (III b), Gabriela Urban (III b), Magdalena Maciej (III b), Rafał Fura (III b), Dominik Rejment (III b), Jakub Rejment (III b), Izabela Baran (II b), Anna Maciej (II b) i Aleksandra Dziura (II b).

Nasi sportowcy bardzo mocno walczyli o uzyskanie jak najlepszych wyników:

• III miejsce - Ogólna klasyfikacja drużynowa
        • I miejsce - sztafeta 4 x 150m chłopców –(klas. grupowa) Dominik Rejment (III b) i Rafał Fura (III b)
        • II miejsce sztafeta 4 x 150m dziewcząt – (klas. grupowa) Anna Maciej (II b) i Izabela Baran (II b)
        • I miejsce - skok w dal chłopców – Rafał Fura (III b)
        • III miejsce - bieg 60 m  Dominik Rejment (III b)
        • II miejsce  bieg 800 m  Rafał Fura (III b)