• Marcowy szkolny wyjazd na narty

• 02.03.2023 23:14
        • Nasza młodzież kolejny już raz wyjechała na narty do Ośrodka Kiczera Ski w Puławach Górnych. W ramach programu "Narty dzieciom" uczniowie doskonalą jazdę na nartach pod okiem instruktorów.

• Narty Dzieciom

• 06.02.2023 21:23
        • Po raz kolejny młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wyjeździe na narty na stok narciarski Kiczera SKI w Puławach Górnych. Dzięki programowi "Narty dzieciom" uczniowie mogli nauczyć się techniki jazdy na nartach pod okiem instruktora. Świetne warunki do uprawiania narciarstwa dały wiele radości i zadowolenia podczas pobytu na stoku.

• Nauka i doskonalenie jazdy na nartach

• 15.12.2021 21:38
        • Dzisiaj uczniowie że Szkoły Podstawowej w Racławówce wspólnie ze swoimi rówieśnikami z Lutoryża, Mogielnicy, Niechobrza i Nosówki uczestniczyli w wyjeździe na narty do Puław koło Rymanowa. Grupa 66 uczniów pod opieką nauczycieli mogła uczyć się i doskonalić jazdę na nartach. To kolejne działanie prozdrowotne zachęcające dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego.
        • Szkolne Koło Narciarskie

• 19.11.2019 10:00
        • W szkole działa Koło Narciarskie dla uczniów chcących nauczyć się lub doskonalić jazdę na nartach.  Opiekę nad uczniami sprawuje dyrektor Andrzej Niedziałek, który jest instruktorem  w tej dyscyplinie wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego Małgorzatą Wojtowicz i Bogdanem Dziedzicem.