• Wygrana w gminnym konkursie matematycznym

• 22.12.2023 22:48
        • Dziewczęta z klasy VII: Malwina Nowak, Katarzyna Trąd, Dominika Rzepka i Julia Oliwa stworzyły gę planszową, która została wyróżniona i tym samym dała im I miejsce w gminnym konkursie matematycznym. Pionki do gry zostały wyrukowane na szkolnej drukarce 3D, którą mamy z programu Laboratoria Przyszłości.
        • Pionki do gry matematycznej

• 23.10.2023 19:44
        • Uczniowie klasy siódmej stworzyli na gminny konkurs Grę matematyczną "Potęga matematyki". Pionki do gry zostały wydrukowane na drukarce 3D zakupionej w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Uczniowie klasy czwartej z zaciekawieniem obserwowali postępy w druku.

• #Laboratoria Przyszłości - Kula w sześcianie

• 03.04.2023 19:58
        • Uczniowie z zainteresowaniem przyglądali się kolejnemu wydrukowi. Byli ciekawi czy uda się wydrukować bryły wpisane tak, aby były ruchome i czy uda się je wyciągnąć ze środka.