• Jesienne spotkanie Szkolnych Kół Caritas

• 28.11.2022 21:40
        • 24 listopada br. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zorganizował spotkanie szkolnych kół Caritas. Uczestnicy wysłuchali dwóch krótkich prelekcji, obejrzeli film "Bezgraniczna pomoc" oraz zapoznali się z działalnością Caritas Diecezji Rzeszowskiej w ostatnim czasie. Na zakończenie zostali zaproszeni na drożdżówkę i soczek. Miłe spotkanie, które uzmysłowiło nam jak wiele Caritas działa i w jaki sposób my możemy włączyć się w tę pomoc.
        • Ognisko integrujące uczniów

• 14.09.2022 15:56
        • Obok parku przy Sanktuarium w Niechobrzu podczas Tygodnia Wychowania szkolny Caritas wraz z opiekunami zorganizował ognisko dla uczniów klas IV-VIII naszej szkoły. Po trudach pielgrzymki, po mszy i adoracji Obrazu przyszedł czas na zabawy przy ognisku i muzyce. To było bardzo potrzebne spotkanie.
        • Piesza pielgrzymka szkolna do Niechobrza

• 14.09.2022 15:49
        • 13.09.2022 roku w Tygodniu Wychowania opiekunowie szkolnego Caritas zorganizowali pieszą pilegrzymkę szkolną do Sanktuarium w Niechobrzu. Tego dnia w parafii była obchodzona rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu.