• Baza dydaktyczna - wszystkie pracownie wyposażone są w tablice interaktywne lub monitor Smart.

• 1.09.2014r

Pracownia językowa

Od 1 września 2014 roku mamy nową pracownię językową wyposażoną w tablicę interaktywną i system słuchawek do ćwiczeń językowych w zrozumieniu ze słuchu.

• 1.09.2014r.

Pracownia fizyczno - chemiczna

Od 1 września 2014 roku mamy odnowioną pracownię fizyki i chemii, wyposażoną w stanowiska doświadczalne ze zlewozmywakami i z tablicą interaktywną.

Pracownia matematyki i muzyki

Od 1 września 2018roku mamy odnowioną, wyposażoną w tablicę interaktywną, nowe meble i pomoce pracownię matematyki i muzyki.

• 1.09.208r

Pracownia biologiczna, geograficzna i przyrodnicza

Pracownia biologii, geografii i przyrody wyposażona jest w monitor interaktywny Smart i różne pomoce naukowe potrzebne do realizacji celów.

• 1.09.2018r.

Pracownia języka polskiego i historii

Pracownia języka polskiego i historii wyposażona jest w tablicę interaktywną i potrzebne pomoce.

Pracownia informatyczna

W pracowni informatycznej każdy uczeń ma własne stanowisko pracy przy laptopie. Do pracy na lekcjach wykorzystywana jest także tablica interaktywna.

Pracownie nauczania początkowego

Od 1 września 2019 roku szkoła dysponuje czterema na nowo umeblowanymi salami lekcyjnymi i dywanami dla najmłodszych. W każdej sali na zajęciach wykorzystuje się tablicę interaktywną.

• 1.09.2019r.

Sala gimnastyczna i boisko typu Orlik

W naszej szkole cieszymy się bardzo dobrze zaopatrzonym zapleczem sportowym. Do dyspozycji uczniów oddane są duża sala gimnastyczna, boisko ze sztuczną trawą typu "Orlik", boisko do piłki plażowej, miejsce do ćwiczeń lekkoatletycznych, siłownia, stoły do tenisa, prysznice i szatnia.

Świetlica szkolna

Od godziny 7 rano uczniowie mają możliwość korzystania ze szkolnej świetlicy. Natomiast po zajęciach świetlicę w naszej szkole prowadzi LOK w Zgłobniu.

Stołówka

W szkole działa stołówka, gdzie chętni uczniowie mogą codziennie wykupić po niskiej cenie smaczny obiad. Oprócz tego przez cały rok szkolny uczniowie mają możliwość picia herbaty podczas przerw śródlekcyjnych.

• 1.09.2015r.

Przedszkole

W budynku szkoły Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty i Wychowania prowadzi 3 grupy przedszkolaków i Żłobek.

• 2.11.2019r

Plac zabaw

W tym roku szkolnym został oddany do użytku nowy plac zabaw dla dzieci i siłownia na powietrzu.